Новини

Стало відомо, як навчатимуться школярі з 20 вересня

У разі введення жовтого рівня епіднебезпеки очне навчання дозволять за умови наявності не менше як у 80% працівників закладу освіти документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародного, внутрішнього або іноземного сертифіката.

Відповідні зміни набирають чинності з 20 вересня цього року відповідно змін до постанов Кабміну, оприлюднених на урядовому порталі, пише molbuk.ua

Сертифікат може підтверджувати:

· вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати);

· вакцинацію від COVID-19 повним курсом однодозної чи дводозної вакцини (зелені сертифікати);

· негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції;

· одужання особи від зазначеної хвороби.

У разі введення “червоної” зони відвідування закладів освіти буде дозволене, якщо 100% працівників закладу освіти матимуть документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат.

Строк чинності COVID-сертифікатів, що підтверджують вакцинацію від COVID-19 однією дозою вакцини (жовті сертифікати) від дати введення дози становитиме 120 днів, двома дозами (зелений сертифікат) – 365 днів.

COVID-сертифікат, що підтверджує негативний результат тестування ПЛР-методом, діятиме 72 години. Термін дії сертифіката про одужання від коронавірусу становитиме 180 днів.

Cертифікати матимуть кольорові відмітки виключно в цифровому форматі, друкувати їх на папері відповідного кольору не потрібно. Чинність документа має бути підтверджена за допомогою Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.