Новини

Чернівчани не надто високо оцінюють якість міських послуг – дослідження

Журнал НВ створив рейтинг українських обласних центрів з найякіснішим життям. Чернівці представлені у цьому дослідженні з не надто високою оцінкою якості міських послуг.

Про це йдеться у публікації на сайті НВ.

Зазначається, що найякісніше життя серед вітчизняних містян мають мешканці Вінниці, а найгіршу оцінку заробив Херсон

Водночас мешканці Чернівців не надто високо оцінюють якісь міських послуг. Повідомляється, що Чернівці – місто з гарною екологією, яке втратило значну кількість працездатного населення через трудову міграцію.

“Румунські, польські, угорські, італійські працедавці активно наймають чернівчан для роботи. У місті працює одна з найбільших торговельних локацій України — Калинівський ринок, комунальне підприємство та значний платник податків. Щороку тут проводиться популярний літературний фестиваль Meridian Chernowitz”, – йдеться у публікації.

Також НВ зазначило, що мер Чернівців Роман Клічук зберігає оптимізм.

“Наразі перед міською територіальною громадою поставлено першочергове пріоритетне завдання — забезпечити мешканцям високу якість уже існуючої інфраструктури, — каже він. — Тому перш за все кошти бюджету громади спрямовуються на капітальний ремонт та реконструкцію вулично-шляхової мережі, об’єктів благоустрою та соціально-культурного призначення”.

Водночас у матеріалі НВ зазначається, що результати всеукраїнського муніципального опитування, яке провів Міжнародний республіканський інститут (МРІ), будуть опубліковані на сайті www.iri.org.ua 16 вересня о 14.00.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.