Новини

До гіпермаркету «Ашан» на Хотинській тепер можна дістатися швидше*

Усі шанувальники гіпермаркету “Ашан” тепер мають можливість без проблем дістатися до свого улюбленого магазину, оскільки перший етап ремонту вулиці Хотинської вже завершено.

“Якщо ще на початку квітня цього року до нас взагалі неможливо було добратися, то зараз ситуація кардинально змінилася, – повідомив кореспонденту molbuk.ua директор гіпермаркету “Ашан” Володимир ЯКОВЕНКО. – Тепер рухатися Хотинською стало набагато легше і краще, ніж до ремонту. Приємно, що нарешті наші клієнти зможуть дістатися до нас будь-яким видом транспорту – і громадським, і власним”.

Нагадаємо, що гіпермаркет “Ашан” у Чернівцях працює з 2017 року і пропонує величезний асортимент продукції українських та закордонних виробників високої якості за прийнятними цінами, постійно пропонує своїм клієнтам акційні пропозиції.

“Наш магазин забезпечує жителів міста всіма необхідними товарами, до того ж у час пандемії коронавірусу COVID-19 ми гарантуємо безпеку та дотримання усіх норм при здійсненні покупок. Тому і для нас, і для клієнтів дуже важливо, що тепер покупці матимуть можливість без перешкод дістатися до улюбленого гіпермаркету, – повідомив Володимир Яковенко. – Звичайно, затори є, але вони такі ж, як і були до ремонту, особливо під час великого трафіку на Калинівський ринок та в години пік. Попри це, загалом по вулиці зараз можна проїхати більш-менш вільно. Тож ласкаво просимо до нашого магазину за приємними покупками!”.

Дістатися до “Ашану” можна власним авто, тролейбусами №5 та №11 або за допомогою маршруток №№ 1, 17, 18, 36, 21, 34.

Адреса: м. Чернівці, вул. Хотинська, 43, гіпермаркет “Ашан”
Графік роботи – з 08.00 до 23.00

https://auchan.ua/ua/

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.