Новини

У торговельних центрах встановлять відеокамери, які “контролюватимуть” носіння масок

В Україні незабаром з’являться відеокамери для контролю за дотриманням маскового режиму в місцях масового скупчення людей. Їх встановлять, зокрема, у торговельних центрах на рівні областей країни.

Про це заявив головний санітарний лікар України Ігор Кузін в інтерв’ю Liga.net.

Також, за його словами, у разі погіршення ситуації з коронавірусом, плануються візити до областей, до окремих закладів для пояснень або переконання в тому, що норми працюють ефективно. В областях, зокрема, проводитимуться виїзні засідання комісії ТЕБ і НС.

“Будуть встановлені спеціальні камери у торговельних центрах на рівні областей країни, які дозволять побачити, скільки людей не використовують маски, чи дотримуються соціальних дистанцій”, – анонсував Ігор Кузін.

Крім того, головний санлікар підтвердив, що недотримання маскового режиму в Україні під час пандемії є величезною проблемою. Особливо це стало помітно в період послаблення карантину.

“Тут будемо працювати з Нацполіцією, щоб забезпечити більш активний контроль за дотриманням маскового режиму… Забороняється перебування у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, які закривають рот та ніс. Це основна норма. Працівник Нацполіції може виносити відповідну постанову лише у випадку, якщо не дотримується ця норма. Такий механізм є і повинен працювати в Україні, він працює в усьому світі”, – додав Кузін.

Раніше повідомлялося, що у шести областях перевищено показник Covid-госпіталізацій.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.