Новини

Назвали прізвища меценатів, які оплатили реконструкцію скверу біля ЧНУ

Стало відомо, хто з забудовників виділив кошти на благоустрій скверу біля центрального корпусу Чернівецького національного університету.

Назви будівельних компаній-меценатів назвав заступник Чернівецького міського голови Василь Зазуляк під час відкриття оновленого скверу 20 серпня, пише molbuk.ua

Зокрема, у рамках меморандуму про співпрацю між громадою та будівельними компаніями, згідно якого будівельники погодились сплачувати місту за кожний новий квадратний метр 1 відсоток від його середньої вартості, встановленої Мінрегіонбудом, до фінансування робіт з благоустрою скверу долучилося 5 будівельних компаній міста.

Це, зокрема, такі будівельні компанії як “Чернівціжитлобуд” (уповноважена особа – депутат міськради від “Єдиної альтернативи” Володимир Мороз), ТОВ “РомТісБуд” (директор депутат міськради від “Європейської солідарності Ромео Скрипа), “Водограй” (кінцевий бенефіціарний власник – заступник міського голови Василь Зазузяк).

А також підприємство “HD-bud” (керівниця – Тетяна Храб, про яку на сайті міськради зазначено лише, що вона є помічницею одного з депутатів міськради), “Місто мрій” (компанія зареєстрована в Одесі, керівник – Геннадій Мілько, який є керівником та засновником низки будівельних компаній, переважно в Одеській області).

Сквер біля ЧНУ: яка загальна вартість об’єкту

За словами Зазуляка, загальна вартість благоустрою скверу – близько 4 мільйонів гривень. Проте точну вартість ще поки встановлюють.

Сквер найближчим часом передадуть на баланс Тресту зеленого господарства, він дбатиме про чистоту та стан зелених насаджень у сквері, також замінюватиме елементи, які можуть понищитися.

Окрім того, МАФ, який знаходиться на території скверу, дбатиме про чистоту урн, додав Зазуляк.

Кіоск, до речі, змінив свою назву з Ostrovok на “Сквер” – за наполяганням керівника департаменту урбаністики та архітектури міськради.

Роботи у сквері тривали протягом 3 місяців. Тут вимостили бруківкою доріжки, постелили газони, встановили фонтани, які за потреби можна перемістити в інше місце, лавочки, провели освітлення. Натомість пам’ятник Сидору Воробкевичу демонтували для виготовлення нового.

Детальніше про роботи у сквері Василь Зазуляк розповів раніше.

Раніше після резонансу, викликаного демонтажем пам’ятника Сидору Воробкевичу, у міськраді провели громадські слухання, на яких вирішували подальшу долю пам’ятника.

Тоді дійшли згоди, що слід оголосити конкурс на спорудження нового пам’ятника, який встановлять у сквері.

Також громадська організація “Товариство “Український Народний Дім в Чернівцях” створила петицію відновити демонтований пам’ятник Сидору Воробкевичу у сквері. Петиція набрала необхідну кількість голосів, тож тепер її мають розглянути на сесії міськради.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.