Новини

Стомлені сонцем: секрети правильного догляду за волоссям на морі і після нього

Морська вода і лагідне сонечко позитивно впливають на нервову систему, шкіру і загальний тонус організму. Чого не можна сказати про волосся. З відпустки ми зазвичай приїжджаємо додому з тьмяними і сухими локонами, а потім відчайдушно “‎гуглимо” порятунок.

Як зберегти здоров’я волосся на час літнього відпочинку і після нього – далі в статті.

Догляд за волоссям на морі – 5 “‎заповідей” для краси локонів

Купіть собі гарний головний убір і не виходьте без нього на вулицю;

Це може бути капелюшок, косинка або бандана – головне, щоб вона покривала коріння волосся і верхівку голови. Така дія вбереже шкіру голови від нагрівання, а волосся біля коріння від пересушування. Власниці довгого волосся можуть заплести косу і заховати її під головний убір, тоді локони по довжині не будуть вигоряти.

Не фарбуйте волосся перед поїздкою;

Ми розуміємо, що навіть у відпустці хочеться виглядати, як суперзірка, але свіжий фарбувальний пігмент в поєднанні з регулярним впливом сонячних променів – це бомба уповільненої дії для шевелюри. До того ж, морська вода і ультрафіолет швидко вимивають колір, так що, після приїзду додому все одно доведеться фарбуватися знову.

Обов’язково користуйтеся масками і бальзамами;

Після кожного миття голови наносіть засіб на 5-7 хвилин, щоб він вбрався у волосся. Доглядова косметика створює захисну плівку на локонах, ультрафіолету складніше потрапити всередину і зруйнувати структуру волосся. До речі, не варто на море користуватися жорсткими пінистими шампунями.

Пам’ятайте про сонцезахисний спрей;

Так-так, для тіла і обличчя – само собою. Ми говоримо про волосся. У відпустку придбайте для себе спеціальну сироватку або спрей з SPF-фільтром і наносите його на волосся перед тим, як виходити на вулицю.

Ніякого укладання.

Крім фена (а краще і його не брати) вам на період відпочинку не потрібні ніякі укладальні інструменти і засоби. По-перше, плойка і праска пересушують і без того ослаблені сонцем і морем волосся. По-друге, зараз в моді натуральна недбалість і злегка вологі локони – чому б цим не скористатися?

Догляд за волоссям в домашніх умовах

Будучи вдома, відразу приступайте до наступних правил-вони допоможуть швидко відновити волосся, повернути їм блиск і здоровий вигляд:

Сходіть до перукаря;

Посічені кінчики – це часте явище, з яким стикаються дівчата, якщо ігнорують стрижку раз в 2-3 місяці. Морське повітря і палюче сонце прискорять появу сухих кінців на локонах. Не бійтеся від них позбавлятися – волосся продовжить рости, а без “‎мертвої довжини” шевелюра буде виглядати густіше і здоровіше.

Поміняйте шампунь;

Ідеально – взагалі обійтися без сульфатної косметики, яка добре піниться. Шампуні, які вимивають волосся “‎до скрипу” насправді дуже шкідливі – вони змивають захисний шар і локони з часом втрачають блиск. Після моря вже точно краще купити більш натуральний шампунь. Навіть якщо спочатку вам буде здаватися, що він погано вимиває волосся – не переживайте, він просто не руйнує його.

Купіть професійні доглядові засоби;

Маски, бальзами, масла і сироватки – що завгодно, щоб швидко відновити структуру волосся. Щодня користуватися ними не варто, але це – відмінні помічники для ситуації SOS, коли потрібно швидко і якісно привести локони в порядок.

Відмовтеся від укладання;

Навіть якщо після моря вам потрібно на роботу – це не привід, щоб мучити волосся плойками і прасками, хоча причина поважна. Заплітайте їх в коси, зав’язуйте хвіст або пучок, купіть красиву шпильку – тільки не витягайте і не накручуйте. Візуально локони, звичайно, будуть виглядати відмінно, але всередині залишаться пошкодженими.

Використовуйте домашні засоби.

Прості і дієві маски з натуральних інгредієнтів – must have будь-якого покоління. Дари природи здавна здатні творити чудеса з волоссям і шкірою, особливо, в комплексі з професійними уходовыми засобами.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.