Ви часто сваритеся? Гадаєте, що ваші відносини добігають кінця? Вдихніть глибше. Скандали не є показником майбутнього розриву.
Під час сварки ви пояснюєте партнеру причини занепокоєння, після чого намагаєтеся їх нейтралізувати спільними зусиллями. Конфлікти є головним індикатором міцності відносин. А якщо їх немає зовсім, це вірна ознака, що ви байдужі партнеру і він просто не вважає вас важливою людиною, інформує Ukr.Media.
Тоді як саме зрозуміти, що у вас усе добре? Психологи вважають, що існує 5 непомітних ознак, які допоможуть відповісти на це питання.
У вас є щонайменше шість гарних спогадів на кожну погану подію
На думку психологів, для того, щоб працювати над своїми відносинами, розвивати їх, необхідно чітко розуміти, для чого ви це робите. Думки про коханого повинні викликати приємні емоції.
Якщо, думаючи про партнера, ви згадуєте тільки погане, це погана ознака. Ось чому сваритися просто необхідно. Але робити це треба правильно. Перечекайте три-чотири години після того, як відчули гнів, і вже потім розпочинайте конструктивний діалог.
Фахівуці не погоджуються з народною приказкою, що ранок мудріший за вечір. Вона не працює у відносинах. Тож не варто йти у ліжко з відчуттям образи. Краще з’ясувати відносини, а потім… зайнятися пристрасним сексом!
Ви працюєте над відносинами так само старанно, як робите зачіску і макіяж вранці
Відчуваючи деяке охолодження у відносинах, багато жінок починають приділяти підвищену увагу зовнішньому вигляду. Навряд чи можна звинуватити у цьому слабку половину, проте вдалий make up ще не є запорукою успішного вербального спілкування.
Жінка може лягати у ліжко з вечірнім макіяжем, але відмовляти чоловікові у сексі, демонструючи своє відсторонення. У такому разі, краще вже знову ж таки посваритися, ніж замовчувати про непорозуміння. Принаймні, намагаючись відстояти свою точку зору, ви показуєте, що зацікавлені одне у одному.
Ви щасливі разом, навіть коли просто сидите мовчки
Багато століть філософи і психологи намагалися класифікувати різні типи кохання. Зрештою фахівці прийшли до висновку, що показником відносин є спільна діяльність.
Найбільш міцними є відносини, які побудовані на уявленнях про практичність. Вам має бути спокійно і комфортно з партнером. Простіше кажучи, ви можете лежати на дивані і зовсім нічого не робити, навіть не розмовляти, і вам буде добре разом.
Ви обговорюєте свої почуття з партнером
Якщо ви боїтеся бути незрозумілим і приховуєте свої емоції, варто почати переживати з приводу свого шлюбу. Найімовірніше, вас багато чого турбує, але ви такі далекі емоційно, що вже не розраховуєте, що зможете знову повернутися до колишнього відчуття емоційної близькості.
Психологи радять спілкуватися відверто принаймні кожні два-три місяці. При цьому не варто лякати партнера фразою “Нам потрібно серйозно поговорити”. Слід спочатку відзначити те, що саме вам подобається у відносинах, і вже тільки потім висловити своє занепокоєння стосовно якогось питання.
Це ж настільки легко сказати: “Як я можу зробити тебе ще щасливішим?”. А якщо замовчувати про проблеми, вони будуть наростати як сніжна куля. У якийсь момент ви можете відчути, що абсолютно самотні…
Друзі схвалюють ваш вибір
У питаннях відносин ми завжди орієнтуємося на власну інтуїцію, однак, коли є сумніви, то поради рідних і друзів можуть допомогти вирішити їх.
Вислухайте кілька думок і спробуйте зробити висновки. І не турбуйтеся, якщо зрештою усі говорять про вашого обранця тільки погане. Вирішувати, бути з людиною чи ні, лише вам. А друзі — для того вони й друзі, щоб у разі невдалого роману вчасно опинитися поруч і підтримати вас.