Новини

“Багато розповідав, багато жартував”. У мережі поділилися спогадом про загиблого Героя Романа Марковича

Фотограф з Чернівців Максим Козменко на своїй фейсбук-сторінці поділився спогадами про полеглого Героя Романа Марковича, з яким вони познайомилися на Харківщині під час однієї з волонтерських поїздок Максима.

Максим Козменко каже, що воїн був дуже веселим та завжди жартував.

“З Ромою ми познайомились у Боровій в кінці січня 24-го. Поки хлопці готували пересувний стоматологічний автобус до прийому пацієнтів, я зайшов до підсобки, аби погрітися і випити кави. Роман там шось розповідав побратимам. Багато розповідав, багато жартував. В один момент всі порозходились і в розмові лишились тільки ми двоє. Здається, за тих пів години він встиг розповісти половину свого життя. І описане воно було, як життя шибеника, бахура, шибайголови.

Коли Рома зайшов до стоматавтобуса, веселу його натуру відчув кожен лікар, який працював тоді. Безупинні жарти, гучний хрипкий сміх і вказівки хто і шо має робити. “Та помовчи, шоби анестезія подіяла”, – ці слова на Рому не діяли. Він правив своє. Час минув. Пересувна стоматологія продовжила рух. Роман продовжив захист. Сміх розвіявся. Тільки розмова в пам’яті. Сьогодні, 24 червня, з Романом Марковичем попрощалися в Ленківцях. А завтра, 25 червня, йому було б 35. Честь і слава Захиснику!” – поділився спогадами М. Козменко.

У коментарях під постом люди висловлюють співчуття з приводу смерті Героя:

“Як боляче за кожного нашого”

“Подяка батькам за Сина, і молитва за його світлу Душу… Як же шкода молодих і не дуже… ідуть найкращі”

“Так не повинно бути… Вони такі молоді… Так не повинно бути! Болить…”

“Вічна пам’ять Герою!”

Романа Марковича поховали сьогодні, 24 червня, в Ленківцях. Йому було 34 роки.

” ”

–>

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.