Лимони дуже корисні для здоров’я та недорогі фрукти. Завдяки високому вмісту вітаміну С, вони захищають організм від вірусів та застуди.
Про це повідомляє Real simple.
Містять багато антиоксидантів та вітамін С
Всі цитрусові, такі як апельсини, грейпфрути та лимони, є багатим джерелом рослинних сполук з антиоксидантними властивостями, такими як вітамін С та флавоноїди.
Дієтолог Лейсі Путтак розповіла, що сік одного лимона забезпечує більше однієї третини добової норми вітаміну С, що рекомендується.
Відомо, що вітамін С пов’язаний із підтриманням здорової імунної функції. Також він знижує ризик хронічних захворювань, таких як діабет, допомагає залікувати пошкоджені тканини та підтримувати здоров’я серця, запобігаючи атеросклерозу.
Стимулює вироблення колагену у шкірі.
Вітамін С популярний завдяки своїй здатності освітлювати тьмяну шкіру, боротися з вільними радикалами та збільшувати вироблення колагену. Його можна знайти в багатьох сироватках та кремах.
До того ж, вітамін С у лимонах є ключовим компонентом у виробленні колагену в організмі. Колаген – це вид білка, який надає шкірі структури та еластичності.
Шкіра природно містить і виробляє колаген, але з віком цей процес зменшується. Тому слід вживати продукти з вітаміном С для омолодження шкіри.
Сприяють підвищенню засвоєння заліза
Один лимон містить понад тридцять відсотків добової норми вітаміну С, який дуже важливий для засвоєння заліза. Цей макроелемент бере участь у виробленні гемоглобіну, тому вживання лимона може запобігти розвитку анемії, що виникає тоді, коли в організмі не вистачає заліза.
Запобігає утворенню каменів у нирках
Якщо кожен день пити склянку води зі скибочкою лимона, це запобігає утворенню каменів у сечовивідній системі завдяки великій кількості кислоти, що містить цитрус.
Лимони містять лимонну кислоту, яка може допомогти розщепити менші камені в нирках.
Кому не можна їсти лимони
Не слід вживати лимонний сік у концентрованому вигляді всім тим, хто має захворювання шлунка, стравоходу, підвищену кислотність та проблеми з тиском. Також слід перевірити, чи немає у вас алергії на цей фрукт. Не можна давати лимони чи сік маленьким дітям до трьох років.
До того ж у чистому вигляді лимонний сік може негативно вплинути на зубну емаль, слизову оболонку рота та стравохід, оскільки містить багато кислоти.
” ”
–>