Новини

Лідер збірної України зі спортивної гімнастики втретє виграв “золото” на етапі Кубка світу

Українець Ілля Ковтун виграв золоту нагороду на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики в Баку (Азербайджан).

Про це повідомляє Sport-express.

Спортсмен вчергове тріумфував на паралельних брусах і набрав за свій виступ однакову кількість балів із олімпійським чемпіоном Токіо у цьому виді (14,900), але отримав більше за виконання.

Замкнув топ-3 представник Колумбії Анхель Карамбаса (14,700). Інший український гімнаст Олег Верняєв також змагався у цьому фіналі, але став лише п’ятим (14,566).

Відзначається, що це вже третя поспіль золота медаль Ковтуна на Кубку світу у сезоні. Спортсмен також виступав у вільних вправах, де став восьмим (13,366).