Новини

П’ять натуральних засобів, які борються з ожирінням печінки

Існують натуральні, природні засоби, які допомагають лікувати захворювання печінки. З ожирінням органу ефективно борються вітамін С, глутатіон, куркумін та інші природні речовини, знайти які можна в продуктах.

Підтримувати печінку дуже важливо, від неї залежить багато важливих функцій в організмі, – перш за все, нейтралізація і виведення токсинів, шлаків. Також печінка відповідає за вироблення жовчі, необхідну для перетравлення жиру. Порушення в її роботі ведуть до накопичення жиру в печінкових тканинах.

У наші дні неалкогольною жировою хворобою печінки страждають багато людей (в США, де ведеться статистика, – до 40% населення). Але про це порушення можна не здогадуватися – симптоми на початкових стадіях бувають легкими, майже непомітними. Якщо ж ожиріння печінки не лікувати, воно може перейти в більш серйозний стан, неалкогольний стеатогепатит, який викликає рубцювання, печінкову недостатність, рак органу.

Силімарин. Активна речовина розторопші сприяє детоксу печінки, зменшує окислювальне пошкодження, викликане вільними радикалами, бореться із запаленням. Дослідження показали, що силімарин регулює жировий обмін, знижує ріст ракових клітин, збільшує виживаність у людей з онкологічним діагнозом печінки. Даний натуральний засіб також бореться з резистентність до інсуліну, допомагаючи запобігти діабету, що загрожує її здоров’ю, має властивість звертати назад збиток, викликаний вживанням алкоголю.

Куркумін. Дослідження показали, що компонент куркуми зменшує кількість жирів і запалень в печінці, сприяє виробленню жовчі і очищенню.

Вітамін С. Будучи потужним антиоксидантом, підсилює імунну систему, захищає печінку від пошкоджень, викликаних вільними радикалами, допомагає зменшити накопичений жир. Кращі джерела цього натурального засобу, що бореться з ожирінням печінки, – різні види капусти, цитрусові, ківі, перець, картопля, томати, хурма.

Глутатіон. Основний антиоксидант в організмі, головний борець з токсинами. Але його рівень знижується з віком і при хронічних захворюваннях. Збільшити вміст речовини допомагає вживання продуктів з високою концентрацією амінокислот цистеїну, гліцину і глутамінової кислоти, які є будівельними блоками глутатіону. До них відносяться спаржа, авокадо, броколі, брюссельська капуста, яйця, часник, зелений чай, шпинат.

” ”

–>

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.