Новини

8 найкращих застосунків для вивчення англійської з дітьми*

Англійська мова може відкрити світ дивовижних можливостей для вашої дитини. Тому чим раніше малеча почне опановувати іноземну, тим краще! Однак, як зробити знайомство дошкільнят з новою мовою цікавим?

Допомогти у цьому можуть застосунки для вивчення англійської. Розробники створили мобільні програми для дітей від 3 років, на додаток — вони зробили все, щоб зацікавити та втримати увагу маленьких користувачів.

У цій статті ми зібрали найкращі мовні застосунки для дітей будь-якого віку. Тож тепер вибір за вами.

Little Pim

Little Pim — це застосунок, який зробить вивчення мови захопливою подорожжю для вашої дитини. Він підійде для дошкільнят, яким ще не виповнилось 6 років.

У додатку є короткі анімаційні відео, які заглиблять дитину у базову розмовну англійську. Нині доступні понад п’ятдесят анімаційних епізодів, тривалістю в 5 хвилин. У роликах персонажі обговорюють прості теми, наприклад, сніданок, ігри або побутові речі.

До того ж Little Pim пропонує робочі аркуші. Батьки можуть роздрукувати їх та заохотити дітей до додаткової практики.

Особливість Little Pim полягає не лише в його ефективності, але й в безпеці — у застосунку немає реклами та небезпечних посилань. Little Pim доступний на iOS та Android. Зручно, що є і безкоштовний період, який допоможе протестувати застосунок, а за 7 днів необхідно буде придбати підписку.

Mondly Kids

Mondly Kids — чудовий спосіб навчати дітей англійської мови весело та цікаво. Застосунок розроблений для малят від 3 до 8 років і привертає їхню увагу яскравими персонажами. Під час коротких уроків у форматі гри діти дізнаються про тварин, природу, їжу, сім’ю та спорт, що точно їх зацікавить.

У Mondly Kids також є тести та завдання, які спонукають дітей відповідати голосом, а отже, тренувати навички говоріння.

До речі, ще одна з переваг застосунку — можливість обрати, який варіант англійської вивчати — британський чи американський.

Duolingo ABC

Перші кроки у читанні допоможе зробити цей застосунок. Попри те, що Duolingo ABC рекомендують для дітей віком від 4 років, користувачі мають знати базову англійську — писати й говорити прості слова та вирази іноземною, щоб отримати користь від уроків.

У додатку зручний та зрозумілий інтерфейс та цікаві герої, які супроводжують дитину протягом уроків.

Duolingo ABC робить акцент не тільки на словниковому запасі, але й пропонує пояснення граматичних правил. Базова версія застосунку є безплатною.

Gus on the Go

Застосунок зі зручним інтерфейсом, цікавими завданнями і яскравими героями. Gus on the Go створений для дітей віком від 3 до 7 років. Дошкільнята вивчатимуть лексику в межах коротких уроків про тварин, їжу та одяг. Протягом занять нові слова озвучують носії мови, що допомагає дитині запам’ятовувати правильну вимову. Поза цим, в кінці уроку діти можуть перевірити свої знання.

Gus on the Go дбає про безпеку малечі, тому у застосунку відсутня реклама. Знайти Gus on the Go можна в App Store та Google Play.

Droplets: Drops for kids

Це застосунок для вивчення мов, призначений для дітей віком від 7 до 16 років. Droplets пропонує уроки в ігровому форматі зі зрозумілими та цікавими ілюстраціями. Крім поповнення словникового запасу, дитина також вчитиме вимову, адже кожне слово у застосунку вимовляє носій англійської мови.

Школяр отримає знання у понад 23 категоріях. Наприклад, він вивчить алфавіт, навчиться описувати їжу, напої, сім’ю, друзів та предмети, що його оточують.

Droplets буде безкоштовним для тих, кому достатньо базових можливостей програми. Для отримання повного доступу слід буде заплатити.

Memrise

Це ідеальний застосунок для дітей від 12 років. Memrise виділяється з-поміж інших подібних додатків завдяки відео з носіями мови. Такий контент допомагає користувачам поліпшити вимову та розуміння англійської.

Що ще є цікавого в Memrise?

Інтерактивні вправи, що імітують реальні ситуації з життя.

Вікторини та картки для вивчення нової лексики.

Спілкування англійською мовою у режимі онлайн. Користувачі можуть написати боту, який має назву MemBot, та обговорити з ним прості теми іноземною. Це дозволить набути впевненості у приватних бесідах.

Застосунок пропонує безоплатний функціонал, а також версію MemrisePro, за яку треба платити.

Babbel

Мобільна програма із традиційним підходом до навчання. Тут немає різнобарвних героїв чи пісень, замість цього є безліч фотографій та діалогів, які сприятимуть розширенню словникового запасу та вивченню граматики. Babbel створений для дітей, яким більше ніж 12 років.

До речі, Babbel повністю безоплатний для тих, хто обирає українську основною мовою застосунку.

Для цього завантажте Babbel з App Store або Google Play Store. Потім оберіть українську як мову відображення, а ось англійську — мовою вивчення. Зареєструйтесь і починайте вивчення іноземної.

Чим додаток відрізняється від інших?
Адаптивна програма з огляду на цілі вивчення англійської.

Нагадування для дотримання графіка навчання.

Корисні поради з граматики та різноманіття навчальних активностей.

Kahoot

Мільйони навчальних вікторин та ігор в одному застосунку! Саме цим відрізняється Kahoot від інших освітніх додатків. Він підходить для дітей різного віку. У додатку простий інтерфейс та безліч лаконічних тестів, які зручно застосовувати у навчанні.

А також, в межах додатка можна об’єднуватися в групи з іншими користувачами та змагатися за найкращий результат, або ж навіть кинути виклик іншій групі зі свого класу чи школи.

Сучасний світ надає безліч можливостей, одна з яких — навчання у форматі онлайн-ігор. Діти можуть навіть не усвідомлювати, що освітній процес триває, водночас опановувати нову мову.

Однак, важливо пам’ятати, що застосунки — це тільки початок. Заняття з викладачем просто необхідні для формування стійких знань та навичок. Якщо ви шукаєте варіанти, то радимо курси з англійської мови онлайн. У такому випадку ви точно будете впевнені у кваліфікації викладача та зможете доєднатись до уроку з будь-якої локації. У Першому Кембриджському центрі є групи для всіх вікових категорій, а програми курсів — адаптовані під потреби та вік студентів.

Тож поєднуйте різні методи вивчення мови, користуйтесь доступними інструментами та покращуйте англійську!

Окрім тестів, які вже існують в застосунку, можна створити власне тестування та перевірити знання своїх друзів.

–>

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.