Багатьох людей хвилює питання про те, чи потрібно вимикати телевізор з розетки, коли ним не користуються.
Зумовлено це тим, що користувачі ТВ-техніки турбуються про обладнання, побоюючись, що поки немає нікого вдома, апарат може згоріти. Також вважається, що так прилад довше прослужить, а на додачу не витрачатиме зайву електроенергію. Але насправді це не зовсім так.
Так, експерти з ремонту техніки зазначили, що щодня виймати шнур із розетки не потрібно. Навпаки, деяким моделям це навіть шкодить.
Почнемо з того, що сучасні телевізори максимально безпечні, тому не варто турбуватися про те, що апарат постійно підключений до мережі. Щоб вимкнути телевізор без ризику, достатньо просто натиснути на відповідну кнопку на ПДК.
Після цього телевізор не згорить, не зіпсується, відповідно можна спокійно йти на роботу чи у справах, не побоюючись негативних наслідків.
Тепер перейдемо до того, що телевізор може бути пошкоджений, якщо постійно відключати та підключати його до мережі. Багато фахівців, які займаються виготовленням електронної техніки, готові підтвердити цей факт.
Річ у тім, що при під’єднанні та від’єднанні телевізора до розетки відбуваються численні процеси, пов’язані з електрорадіо елементами. Все це на гірший бік впливає на продуктивність девайса, а також на “життя” електронних частин. Це не означає, що апарат зламається через рік чи два, але майстри стверджують, що з часом це стане причиною виходу з ладу ТВ-апарату.
Досвідчені телевізійники кажуть, що варто чинити з телевізором, так само як і з холодильником – включити його в мережу один раз і забути про вилку. А вимикати телевізор необхідно лише з ПДК. Так вдасться зберегти його працездатність на довгі роки.
Водночас експерти радять вимикати електроприлади з розетки тільки під час грози, а також під час вимкнення електроенергії в усьому будинку або під час проведення робіт на лінії.
Подовжувачі є в кожному будинку і часто навіть у великій кількості. Однак не всі знають, яку побутову техніку до них можна підключати.
Вони діляться на малопотужні (до 1 000 Вт), середньопотужні (до 2 200 Вт) і потужні – (від 2 200 Вт). Уточнювати інформацію варто у виробника. Однак є побутова техніка, яку не можна підключати до подовжувача, незалежно від його потужності
” ”
–>