Новини

Депутатка закликала вирішити проблему транспортного колапсу в мікрорайоні Чернівців

У мікрорайоні Гравітон щоранку і щовечора – величезні затори. Щоби хоча би трохи їх зменшити, пропонують відрегулювати відповідно роботу світлофорів у цьому районі.

Таке протокольне доручення департаменту інфраструктури внесла депутатка від “ЄС” Ганна Скорейко, пише molbuk.ua

“Район Гравітону поступово перетворюється на роздутий мішок із вузесеньким виходом – маленьким виїздом біля вулиці Фастівської. Я пропонувала велику розв’язку, але через війну ми ще довго не зможемо реалізувати цей проєкт. Тож домовлялися, що хоча би зробимо врегулювання світлофорів. Кожного ранку і вечора там реальний колапс, люди витрачають дуже багато часу на стояння у заторах. А далі буде тільки гірше, тому що входять у дію ще декілька житлових комплексів. Тому прошу депутатів підтримати протокольне рішення доручити департаменту здійснити регулювання світлофорів таким чином, щоби зменшити напругу”, – закликала депутатка.

Її підтримав колега по фракції Андрій Шалєєв і додав, що для розв’язання цього транспортного колапсу слід зробити хоча би поточний ремонт на вулиці Пчілки або прилеглих вулицях, що дасть змогу розвантажити вулицю Руську та виїзд на вулицю Винниченка.

Читайте також: “Такий сморід, наче здохло щось”: мешканці районів довкола Прута в Чернівцях потерпають від запаху стічних вод

” ”

–>

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.