Власників гаражів просять активніше звертатися із документами до управління порядку та контролю за благоустроєм Чернівецької міської ради. Тим, у кого з цим є проблеми, порадять, що робити зі старим гаражем.
Про це molbuk.ua повідомив начальник управління порядку та контролю за благоустроєм Чернівецької міської ради Юрій Зінченко.
“Процес інвентаризації триває вже пів року, але обсяг роботи ще досить великий. Зараз ми напрацьовуємо базу. Залишаємо повідомлення на гаражах для власників, що вони повинні надати документи. У місті є частина гаражів у занедбаному стані, без власників. Більшість із них встановили ще 50 років тому. Переважно ці занедбані металево-розбірні гаражі знаходяться у дворах центральної частини міста. Ніхто за ними не дивиться, вони прогнили, розвалюються, а прибрати їх не можемо. Тому розпочали робити інвентаризацію”, – пояснює Юрій Зінченко.
У місті інвентаризували близько 300 гаражів, але з документами до міської ради звернулося лише сто власників. Чотири гаражі через відсутність документів власники самостійно демонтували.
“Ми просимо, щоб люди приходили, готові їм допомогти розібратися з документами. Дехто загубив якийсь із документів, якщо його можливо відновити, то пропонуємо це зробити. Є такі випадки, що квартиру продають вдруге чи втретє нібито із гаражем, але він був оформлений багато років тому на іншу людину, і виявляється, що той власник на нього не має права”, – каже посадовець.
У міській раді наголошують: якщо чернівчани побачили на гаражі, яким користуються, повідомлення з проханням про надання документів, вони повинні обов’язково прийти в управління порядку та контролю за благоустроєм Чернівецької міської ради або з документами, або по консультацію щодо їхнього оформлення.
“Власники повинні надати документ, який посвідчує право на землю, на гараж, дозвільні документи. Далі ми з’ясовуємо, що є, чого не вистачає, підказуємо, що потрібно зробити. Єдиного рішення немає, питання щодо кожного гаража вирішується індивідуально. Тому прохання до людей, щоб вони підходили активніше, це в їхніх інтересах. Якщо людина не приходить упродовж терміну, який вказаний на повідомленні, тоді ці гаражі вважаються безгосподарними. У ЗМІ розміщується оголошення щодо цього гаража. Якщо його публікації власник упродовж місяця не з’являється, гараж демонтують. Це робитимуть за кошти міста, – зазначає Юрій Зінченко.
Робота з інвентаризації триває. Після її завершення на комісіях ухвалюватимуть рішення, що робити з гаражами без власників. Але, найімовірніше, старі гаражі без документів демонтують.
” ”
–>