Новини

Поширені помилки, які шкодять вашим відносинам: топ-5

Спілкування — ключ до будь-яких, здорових і міцних відносин. Але прості помилки та бездумні фрази можуть зіпсувати всю суть спілкування, інформує Ukr.Media.

Щоб уникнути цих помилок, треба просто пригальмувати, зробити глибокий вдих і прочитати наступні поради:

Рекомендовано не відключатися від розмови

Розмова — це не монолог, в якому ви відключаєтеся, коли партнер щось говорить, і продумуєте свою наступну репліку. Якщо ви не включені в розмову повністю, це неповага до партнера. Ваші слова — це лише одна сторона спілкування, і думка вашої половинки не менш важлива для розуміння і вирішення проблеми.

Не засуджуйте партнера

Партнер заслужив, щоб ви вислухали та зрозуміли його замість того, щоб відразу засуджувати. Засудження відразу відрізає шлях до виходу. Це не тільки непродуктивно, але і несправедливо: адже вам би не сподобалося, якби засуджували вас? Тому дайте партнерові шанс порозумітися.

Слухайте активно та уважно

Активне слухання — це навичка, якій треба вчитися, і справжній подарунок для партнера. Викиньте з голови все зайве і відкладіть в сторону заздалегідь заготовлені думки. Вислухайте слова партнера і зрозумійте їх зміст. Ставити питання, щоб краще зрозуміти його. Дивіться в очі та не перебивайте.

Не робіть поспішних висновків

Поспішні висновки заважають вам побачити правду. Коли ми заздалегідь себе переконуємо, то лише підживлюємо власні страхи, бажання та егоїзм. Тільки зрозумівши істинну природу ситуації та точку зору партнера, ми зможемо знайти справжнє вирішення проблеми. Поспішні висновки тільки посилять проблему, тому утримайтеся від них.

Не уникайте розмов і не замикайтеся в собі

Коли виникає конфлікт, вам доводиться покидати зону комфорту, визнавати свої почуття і розповідати про них партнеру. Подібні розмови можуть бути утомливі, тому нормально зробити перерву. Але не уникайте партнера: поясніть йому, що вам потрібно зробити паузу, і продовжить розмову, коли прийдете в себе.

Завжди корисно почати розмову з чесного і неагресивного викладу своїх емоцій.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.