Новини

З яких причин одруження сестер і братів впродовж року вважається поганою прикметою

Народні прикмети розкажуть про те, чому рідним братам не можна одружуватися в один рік.

Прикмети мають на увазі певний порядок речей, дотримуючись яких, можна уникнути багатьох проблем, інформує Ukr.Media.

Чи можна братам одружуватися в один рік: що говорять про це народні прикмети

Багато подій у житті людини супроводжуються забобонами і прикметами. З весіллям пов’язано дуже багато різних прикмет. Саме від них залежить щастя молодих.

Кожна людина самостійно обирає, чи вірити їй у прикмети, чи ні. Але, усі молодята хочуть докласти зусиль для того, щоб їх весілля було найкращим.

Згідно з наявними прикметами, якщо рідні брати вже заручилися і готуються до одруження, то спочатку це повинен зробити старший брат. Це допоможе молодшому братові успадкувати гарний приклад від старшого.

Коли можна одружуватися двом рідним братам

Раніше усі люди вважали, що якщо першим одружується молодший брат, то у старшого є якісь проблеми зі здоров’ям, або ж він є невдахою. Чутки дуже швидко поширювалися, що лише псувало репутацію молодого хлопця.

Якщо ж брати вирішили святкувати весілля в один рік, то у когось може зруйнуватися шлюб. Якщо ж торжество не прив’язане до якихось обставин, то братам бажано знайти компроміс і одну з урочистостей перенести на інший рік.

У Біблії про це нічого не сказано. Саме тому християни вважають, що навіть якщо рідні брати в один рік одружаться, то нічого страшного не станеться.

Що кажуть прикмети про весілля рідних сестер в один рік

Якщо вірити прикметам, то сестрам також не слід виходити заміж в один рік. Уся річ у тім, що такий шлюб нічого гарного їм не принесе. Першою має вступити у шлюб саме старша сестра, а за нею вже може й молодша.

Якщо першою одружується молодша сестра, то старшій сестрі буде дуже важко знайти собі гідного чоловіка. Прикмети свідчать, що якщо молодша сестра після заміжжя йде з батьківської домівки, то забирає з собою жіноче щастя.

Якщо ж не вірити прикметам і забобонам, то брати і сестри можуть сміливо виходити заміж та одружуватися тоді, коли самі захочуть.

Щоб уникнути негативних наслідків, сестрі або брату необхідно під час процесу одруження виконати танець босоніж. Цей ритуал допоможе притягнути до себе щастя і незабаром зіграти своє весілля.

Раніше не влаштовували два весілля в один рік ще й через іншу причину: це дуже дорого коштувало. Можливо, це й стало причиною появи різних забобонів щодо весіль сестер і братів у один рік.

Весілля брата і сестри в один рік: прикмети

Прикмети про весілля в один рік зачіпають ще й рідних брата і сестру. Тут є дві сторони: перешкоджати одруженню брата не варто, тому що він є продовжувачем роду.

Але, батьки переживають за долю обох дітей, тому потрібно зберігати порядок речей, щоб у їх родині панувало благополуччя.

Неприємності може принести весілля молодшого брата, особливо, якщо старша сестра ще незаміжня. Дівчина може розцінювати це як образу.

Трапляються випадки, коли брати та сестри святкують весілля в один рік і живуть довго та щасливо, а трапляється й навпаки, у когось руйнується шлюб, але з чим саме це пов’язано — ніхто не відповість.

Якщо ж люди повністю довіряють прикметами, то їм краще їх дотримуватися, а ті, хто на це не звертає увагу, можуть одружитися у будь-який момент.

Дівчата і хлопці, які є близнятами, можуть влаштовувати своє весілля не лише в один рік, але й навіть в один день. Навряд чи хтось із них захоче чекати рік після весілля сестри або брата.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.