Новини

Каратисти з Буковини стали призерами на Європейських іграх у Кракові

Троє буковинців стали призерами на Європейських іграх 2023, що проходять у польському Кракові.

Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.

Каратист Андрій Заплітний вперше в своїй кар’єрі виборов “золото” Європейських ігор. Він виступав у категорії куміте до 75 кг. У фінальній сутичці буковинець зійшовся з італійцем Даніеле де Віво та переміг його.

Стрілець з лука Іван Кожокарь став срібним призером у мікстурнірі. У парі з Анастасією Павловою він здолав тандеми з Франції (5:3) та Молдови (5:4). А у самому матчі за “золото” спортивний дует зустрівся із командою Іспанії.

Легкоатлет Олег Миронець посів третє місце з бігу на дистанції 800 м у фіналі другого дивізіону. При цьому він встановив особистий рекорд, здолавши дистанцію за 1:47.06 хв.

Вітаємо із перемогою! Бажаємо нових здобутків!

До відома. Європейські ігри – мультиспортивні континентальні змагання, що проводяться втретє в історії. Цьогоріч вони проходять у Польщі. Україну представляють 292 спортсмени у 27 з 30 видів спорту.

Турніри в Кракові слугуватимуть континентальною кваліфікацією на змагання літніх Олімпійських ігор 2024 року в Парижі.

На Європейських іграх не змагаються спортсмени з Росії та Білорусі — відповідне рішення ухвалили організатори турніру попри оновлені рекомендації від Міжнародного олімпійського комітету.