Новини

“Цього року – найгарніше цвітіння”: на Буковині розквіло поле півоній – фото та відео

У Глибоці зацвіло найбільше в Україні півонієве поле.

Одночасно на площі у пів гектара розцвіли 5000 кущів 150 різних сортів

Про це повідомляє molbuk.ua

Як виглядає півонієве поле дивіться у відео:

За словами співорганізатора парку “Поле півоній” Богдана Хмельницького, поле цвістиме близько двох тижнів, орієнтовно до 11-12 червня.

“Ці кущі ми висадили 5 років тому. Деякі раніше, деякі пізніше. Це рік їхнього максимально гарного цвітіння, коли півонія повністю показує свою красу. Збоку, на ще одному полі ми будемо засаджувати десь до 40 тисяч кущів. Через 3-4 роки воно буде так само гарно квітувати, як і це поле. Щоправда, воно буде для зрізу, а не для відвідування”, – каже Богдан Хмельницький.

Минулого року поле вперше відкрили для відвідувачів. А вже цього року перетворили його на повноцінну локацію з усіма зручностями. Встановили столики з лавочками, створили фотозони.

“Минулого року був у нас такий експериментальний рік. Ми це поле висаджували для себе, як компанія, і не планували робити з нього атракцію для людей. Але потім ми побачили, що дуже багато людей хоче відвідати поле, тому ми почали їх пускати. Побачили, що це людям цікаво, вони люблять квіти, надихаються цим. І багато кому допомагає ця естетична терапія. Тому ми вирішили зробити повноцінну локацію з усіма зручностями, щоб люди могли прийти, відпочити, насолодитися. Цього року ми вже трошечки розширилися, зробили більше локацій”, – додає співорганізатор парку.

Всі охочі зможуть відвідати поле з 09:00 по 20:00.

Кошти, які будуть зібрані на даній події будуть надіслані на благодійний проєкт Flowers4School.4

– Вартість входу – 100 грн.
– Діти до 5 років безкоштовно
– Цього року можна придбати собі букет півоній прямо з поля!

Місце: Чернівецька область – смт Глибока – Склад №2 Інтернет-магазину Флоріум (дорога на Камʼянку ґрунтова)

Google-карта: https://g.co/kgs/vPMGz5

” ”

–>

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.