Новини

Шоумен із Чернівців Нікіта Добринін та його дружина Дарія Квіткова розійшлися

Блогерка Даша Квіткова приголомшила прихильників сумною новиною.

Так, знаменитість повідомила, що вони з ведучим Нікітою Добриніним розлучаються. Як зізналася Квіткова, півтора тижні тому чоловік поїхав з будинку, де вони жили родиною. Попри це, вони продовжують спілкуватися заради спільного сина – однорічного Лева.

“Ми з Нікітою вже десь, мені здається, 1,5 тижні не живемо разом. Він не зник повністю, в нас є дитина. Але між нами зараз лише батьківські стосунки. Ми роз’їхалися. Він поїхав з будинку, де ми жили разом. Взагалі це було таке рішення обох, але першою на розмову вийшла я. Але він мене підтримав. Він бачив і відчував те саме, що і я”, – приголомшила новиною Даша під час розмови з Машею Єфросиніною.

Також Даша додала, що вже до нового року вони з Добриніним перебували лише у батьківських стосунках і між ними нічого не було.

За словами Квіткової, причиною їхнього розриву стала перенасиченість одне одним. Пара проводила 24/7 разом. Їхні стосунки вибудовувались дуже стрімко, вони віддавали себе одне одному і, врешті, зрозуміли, що час зупинитись.

“В якийсь момент ми зрозуміли, що, по-перше, ми дуже як перенаситились одне одним, а по-друге, в нас стала дуже різна швидкість. Я лечу поперед планети всієї, я пру, а в нього трохи інша швидкість і це нам також заважає у стосунках. На фоні цього ми, може, одне одного морально задушили”, – пояснила Даша.

Також блогерка зізналася, що у їхніх стосунках не було аб’юзу, чи зради. Вони розійшлися досить культурно і зараз обоє ходять до своїх психологів, аби зберегти адекватні стосунки заради сина.

“Як він поїхав, ми не бачились не зідзвонювались дні три. Зустрілись на сесії у психолога разом. Будемо продовжувати ходити. В нас росте син. Ми будемо ходити до психолога, щоб закрити якісь питання, щоб побудувати здорові стосунки, через те, що у нас росте син. Здорові стосунки батьків нашого сина”, – додала Даша.

Водночас Квіткова зазначила, що наразі вона не допускає думки, що вони з Добриніним можуть згодом знову зійтися і продовжити будувати романтичні стосунки.

“Не буде брудної білизни та пошуків винних. У нас росте син і ми робимо все, щоб залишитися просто в здорових батьківських стосунках. Я буду вдячна за розуміння та повагу до рішення, яке ми прийняли. прийняли не для вас, а для себе та свого подальшого життя”, – також написала в Instagram Даша.

Шанувальників пари телеведучого Нікіти Добриніна та блогерки Даші Квіткової приголомшила новина про їхнє розставання.

На своїй сторінці в Instagram шоумен вирішив прокоментувати слова ексдружини та підтвердив, що до цього рішення подружжя прийшло разом. Як зазначив Добринін, вони з Квітковою розійшлися на дружній ноті, тому він вірить, що етап розлучення вони зможуть пройти гідно.

“Щодо інтерв‘ю, яке вийшло сьогодні, можу лише додати, що бути зараз окремо — це наше спільне рішення. І це життя, нічого критичного не сталось. Вірю, що цей етап ми зможемо пройти достойно”, – написав ведучий.

Дарія Квіткова та відомий шоумен із Чернівців Нікіта Добринін познайомилися на шоу “Холостяк”. Тоді з-поміж 25 учасниць Нікіта обрав саме Дарію. 12 серпня 2020 року пара зіграла весілля в Києві. Через рік у подружжя народився син.

” ” у Facebook | Telegram | Viber |

–>

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.