Новини

4 жінки по знаку Зодіаку, по яким чоловіки нудьгують після розриву відносин

Існує думка, що чоловіки набагато легше переживають розрив відносин з другою половинкою, ніж жінки.

У багатьох випадках цю думку можна вважати вірною, інформує Ukr.Media.

Чоловіки і правда не переживають тривалий час через те, що довелося розлучитися з обраницею.

Але існують і зворотні ситуації: хлопці можуть вбиватися з приводу розриву відносин, можуть тягнутися до тієї, яку любили. Так відбувається, якщо колишня пасія чоловіка була народжена під одним з наступних знаків Зодіаку.

Овен

Чарівність, краса і харизма — те, що притаманне дівчатам, які народилися під даним зодіакальним сузір’ям. За час відносин волелюбні Овни перевертають світогляд обранця, роблять його зовсім іншою людиною.

В результаті чоловік не може існувати без дами цього знака, тому його і тягне до колишньої обраниці.

Рак

Чоловікам подобається сентиментальність Раків, їх витонченість і романтичність. Таку обраницю чоловік буде хотіти захищати від проблем і неприємностей. Хлопцеві хотітиметься піклуватися про жінку-рака, надавати їй знаки уваги.

Поруч з нею він відчуватиме себе сильним і мужнім, що йому, безумовно, буде подобатися. Після розриву відносин з дівчиною-Раком чоловік буде страждати, буде згадувати ті вечори, які він провів з нею.

Водолій

У дівчат цього знака енергетика позитивна. Водолії заради відносин будуть жертвувати своїми цінностями, своїми ідеалами, своїми бажаннями.

Природно, чоловікові це буде на руку. Але проблема в тому, що багато представників сильної статі не розуміють свого щастя, розривають відносини з Водоліями. Надалі вони усвідомлюють, що зробили помилку, зрозуміють, що виправити її ніяк не можна, оскільки Водолії не прощають зради.

Діва

Представниці знака володіють відмінним смаком, є педантичними натурами. Діви часто реалізовують себе в професійній сфері, чим і захоплюють чоловіків.

Якщо Діви закохалися, то вони будуть ставити чоловіка на перше місце, дозволять йому відчувати себе главою сім’ї. Після розставання з Дівами на чоловіків накочує туга, їм стає самотньо.

Вони будуть довго приходити в себе після закінчення роману.

Відносинами з представницями названих сузір’їв варто дорожити. Чоловікам слід пам’ятати, що цих дівчат дуже легко втратити, а ось повернутися до них практично нереально, адже вони не прощають зради і необдуманих вчинків.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.