Новини громади

Двом підозрюваним у викраденні Глибоцького підприємця був обраний запобіжний захід!

Нагадаємо: 13 січня 2020 року п’ятеро осіб викрали та катували ІТ- підприємця, вимагаючи при цьому 30 000 доларів США неіснуючого боргу. Однак отримавши 21 000 грн викинули потерпілого та заставили шукати решту грошей неіснуючого боргу.

Співробітники поліції відкрили кримінальну справу за статтею 189 ч.2 КК України та встановили автомобіль зловмисників і його місцезнаходження. Залучивши спецпідрозділ КОРД, поліцейські затримали двох із нападників, але відпустили їх, без обрання будь якої міри запобіжного заходу та без вручення будь яких підозр.

26 березня 2021 року розчарований глибочанин у правосудді звернувся публічно до президента України. Загальна кількість переглядів відео з усіх медіа платформ у мережі інтернет набрала більше 150 тис. Подія набула резонансу.

21.04.2021 Чернівецька обласна прокуратура: “За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури трьом особам повідомлено про підозру у грабежі та викраденні людини (ч. 2 ст. 186 та ч. 2 ст. 146 КК України)”.

На сьогодні одному з викрадачів-грабіжників суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою в Державній Установі «Чернівецький слідчий ізолятор» до 21.06.2021 року. Іншому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту терміном до 21 червня 2021 року. Невдовзі суд обере міру запобіжного заходу третьому нападнику.

Один з грабіжників подав апеляцію на обрану міру запобіжного заходу, яка залишилась без задоволення: «Апеляційну скаргу захисника – залишити без задоволення, а Ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду м. Чернівці від 26 квітня 2021 року – без змін».

  1. Джерело
  2. Джерело
  3. Джерело
  4. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.