Новини,  Новини громади

Збентежений голова Глибоцької громади Ванзуряк шукає фейки в правді

Ну що ж друзі, наш інформаційний портал Глибока News голова Глибоцької громади Григорій Ванзуряк звинуватив у «фейках про надбавки до його заробітної плати».

Напевно, голова громади не знає, які рішення приймає «його» рада і навіть не контролює, яка заробітна плата йому приходить в кінці місяця. Тому зараз буде трохи більше конкретики з посиланням на офіційні джерела та документи!

На сайті Глибоцької громади ви зможете знайти розділ «ДОКУМЕНТИ РАДИ» в якому буде посилання на систему голосування “Голос”, де ви зможете переглянути всі рішення Глибоцької селищної ради.

Що ж, почнемо з рішення №1564-32/23 (Дата прийняття: 10.02.2023) в якому передбачено голові Глибоцької громади Григорій Ванзуряку надбавку за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи у розмірі 50% посадового окладу з урахування надбавки за ранг та надбавки за вислугу років. (посилання додається)

https://hlyboka.golos.net.ua/?p=pryynyati_rishennya&sp=single&id=904

А тепер інше рішення №1672-34/23 (Дата прийняття: 06.04.2023) в якому передбачено встановити селищному голові Ванзуряку Григорію Степановичу надбавку за вислугу років в розмірі 30% до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг з 28 березня 2023 року.

(Посилання додається)

https://hlyboka.golos.net.ua/?p=pryynyati_rishennya&sp=single&id=979

Мова іде про надбавки у розмірі 50% та 30% по двом рішення №1564-32/23 та № 1672-34/23 Глибоцької селищної ради голові Глибоцької громади Григорію Ванзуряку, а не премії, які оплачуються голові у повному обсязі!

Тепер звертаємося до голови Глибоцької громади, пане голова Глибоцької територіальної громади Григорій Ванзуряк, просимо Вас публічно опублікувати довідку про всі НАДБАВКИ (а не премії) голови Глибоцької територіальної громади Григорія Ванзуряка станом від 1 січня 2023 по теперішній час включно. А також дати коментар щодо цих двох рішень.

Перш ніж в чомусь звинувачувати нас, то спростуйте чи підтвердіть чи фейк те, що ви отримували найбільшу заробітну плату серед очільників Чернівецької області, яка перевищувала заробітну плату мера Києва Віталія Кличка.

З повагою, Глибока News!

коментарів 29

 • Василь

  От скотина жирна! Ще й упирається, робе з людей дурних! Давно пора скидати з крісла цю падлюку

 • Аля

  Стидоба!!!! Люди вмирають на війні за шо??? Щоб ця свиня, з бюджету, собі виділяла надбавки і на всьому відмивала гроші?

 • Іван

  глибочани заслуговують на такого мера!!! самі його 100 раз обирали, самі його годують, він їх ще й найо**ує, а потом плачуться, що щось не так)))) пожинайте свою тупість!!!!

 • Ната

  правду кажете Іване!
  а ще в Глибоці завжди було так, що “моя хата з краю…”, позаочі всі герої, всі чимось не довольні, а як висказати це на люд, в очі – запихають, язики в сраку і мовчать! бо по їхній логіці ванзуряк – великий цар і може вигнати всіх з роботи! Налякане стадне мислення !
  мовчите? ну то й їжте все це гімно

 • Анонім

  Не начасі розбиратися з цим пацюком – війна. Але запам’ятаємо цей його грішок, і прізвища тих хто так гарно проголосував за це рішення!
  Поїдуть разом в одному смітнику! Кончені!!!

 • Міша

  Гріша завжди набирав до себе в команду тільки сраколизів. біда шо ті дурні думають, шо шеф їм сильно в житті допоможе))) а шефу на срати на них з високої гори, як і на всіх глибочан, тай загалом на громаду! факт на лице))))

 • Анонім

  хаха думала, шо історія закінчена, а то ще є продовження з фейками) Степанович яке ж ти посміховисько і позоріщє !!!

 • Дмитро

  Безсовісні, яке ви маєте право обливати брудом Григорія Степановича. Та ви і пальця його не вартуєте, йдіть герої на фронт і там показуйте свою сміливість!!!!

 • Анна

  Який же це жах!!! Людина працює, намагається крок за кроком, спільними зусиллями щось зробити для громади вже стільки років, а їм лиш як бабам базарним гавкати. Йшли би хоть щось зробили, а ні…. Де той військомат щоб позабирав цих дармоїдів….

  • Чінста

   Чуєш лярва і так всіх неугодних твому господарю позабирали, лишились лиш його прібліжонні із справками

 • Діма

  Повністю вас підтримую
  Мого сусіда здурив Ванзуряк сказав що потрібно допомогти грузити гуманітарку сусід вийшов з хати а його Ванзуряк вже чекав з воєнкомами. Сусід вже служе казав як повернеться перестріляє всіх тих в тій сільській раді

  Хто з тих депутатів служе з тієі альтернативи? Ніхто вони жирують тут вам відповідь

  • Олена

   Із-за ваших наклепів у Григорія Степановича можуть бути проблеми із здоров’ям. Мали би совість. А за депутатів яких ви згадуєте, то в них всіх є бронь і вони займають важливі посади у громаді. От у Глибоцькому ліцеї мають добудувати спортивний майданчик який буде найкращим в області!!!!

   • Анонім

    Якшо ваш майданчик буде таким самим НАЙКРАЩИМ, як у парку де все криве, сипеться, тай ще в додаток грошей налівачили, то краще не робити нічого!, ніж робити аби було! Для піару!
    А щодо здоров’я вашого шефа – не турбуйтесь. здоровий як кабан ))

  • Анонім

   Бо Ванзуряк пі*ор ще той!!! Багато хлопців з передової мають до нього питання, але на все свій час Гіца

 • Марта

  Люди будьте добрішими. Ми не маємо сварится в цей час. Давайе будемо після війни розбиратися із паном Григорієм

  • Інна

   А ви впевнені що буде кому. Де гарантія що всі хлопці вернуться. І за багато честі цього уйо…бка паном називати

 • голобородько

  Глибока загниває!Перетворюється на село -жахливі дороги, вирубка дерев ,вічні проблеми з водопостачанням ,які не вирішуються!З кранів йде вода яка призначена для зливу унітазів Прикро, дуже прикро .Колись моя бабуся працюючи в оранжереї садила міський парк та глибоцькі сквери. Все це зараз вирубається під корінь!Глибока славилась колись квітучими акаціями та черемхою ,в травні по всій Глибоці аромат цвітіння цих дерев піднімав настрій глибочанам. І що тепер?все повирубували!Засрали і перетворили нашу рідну Глибоку на пустелю!Дай боже нашій Глибоці в майбутньому ПОРЯДНИХ керівників!Сумно!

 • Тіміш

  Не дочекаєтесь. Якщо сам не піде, то когось із своїх посадить на трон. Деякі себе вже так поводять, особливо коли тягнуть півлітра. Тут питання хто саме той пріємник. А вибори зроблять так як нада, не вперше. Адмінка у них працює ого го, ну і як завжди велика кількість заб’є і не піде….

  • Олена

   Ви праві.
   У Ванзуряка все схвачено.
   Має цілу армію дурнів на своєму крючку, які вважають, що саме Ванзуряк їм дав роботу, він їм плотить зарплати (ніби з своєї кишені) і тепер вони йому повік боржники і мають в усьому сприяти.

   Бовдури. А кому вони роблять добре? Собі? Своїм дітям? Їхньому майбутньому?
   Ні!!!! Все для одного царька.
   Це жах, на скільки у нас люди безнадійно тупі… звикли при союзі жити і боятися, і досі не можуть вийти з того стану! Мовчати. Ковтати!

 • Анонім

  Розбиратися не на часі, а коли на часі? А будувати спортивний майданчик, міняти ще досить добротні бордюри на часі? Дорога біля отк ,яма в ямі і ще багато де , коли буде на часі? Ліплять і ліплять центр,чому не зробити один раз але на 50 років?! Бо роблять там де можна вкрасти! Так зараз війна і всі сили потрібно спрямувати на допомогу хлопцям на війні або на реабілітацію поранених чи інвалідів, дякувати богу у нас тихо,але ніхто не знає коли може прилетіти і до пиzdи тротуари і майданчик! У фб гуляла “довідка по місцю вимоги”про те що ванзуряк не отримує премій сміх та й гріх,хоча б не позорився, можна писати що хочеш, папір все витримає . Які досягнення голови? Пересічному громадянину їх не видно! Сплошний піар. Фотки біля генератора ,що прийшов з Румунії, фотки біля волонтерів які їдуть на передок оце діяльність. Якщо зайняв посаду голови будь готовий до критики і сприймай адекватно, ти не 100 доларів аби всім подобатися. Хто писав що глибочани заслуговують на таку владу, але люди дійсно бояться і в кожного є свої причини, хтось за роботу, за дітей , чоловіків бо можуть прийти і вручити повістку і знайти ще 1000 причин і всі в тому числі і я написали тут , де не видно хто!!! Коли будуть вибори думайте і не ігноруйте. Всім миру і найшвидшої перемоги!

  • Діма

   Складається враження що ви працівник сільради. Який невдоволений його роботую))))

 • Володимир

  За час керування нашим “шановним” головою Глибока впала нижче плінтуса..
  Дороги розбиті, парк, і т. д..
  Але це — дрібниці.. Головне– PR.. Чи не так, “шановний?????? . Навіть не зміг зберегти те, що йому дісталось в спадок від попередніх керівників…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.