Новини

На українцях тестуватимуть вакцину для США: почали набирати добровольців

У Рівному тестуватимуть нову вакцину від коронавірусу, яку надалі планують постачати до США. Назву препарату поки не розголошують, але для випробування шукають добровольців.

Головний лікар ЦПМСД “Центральний” Олег Шрам повідомив, в місті шукають бажаючих для участі в клінічних дослідженнях нової вакцини. За це вони отримають плату — 8 тисяч гривень, плюс 1300 гривень транспортних витрат, пише “Рівне Медіа”.

Заклад, де тестувати вакцину, вже отримав відповідний сертифікат і ліцензію, затверджену МОЗ, крім того, вже сформована команда з шести осіб, яка буде цим займатися.

Добровольців почали набирати з початку жовтня. Записалися вже близько 100 осіб, але потрібна тисяча добровольців.

часники не повинні бути вакцинованими,

не повинні вживати імунодепресанти;

не хворіти на COVID – 19 за останні пів року.

Зазначається, що вікових обмежень для участі в дослідженні немає, але діти й вагітні жінки не можуть брати в ньому участь.

Добровольці підписують інформовану згоду на клінічні дослідження. При цьому частини добровольців будуть вводити плацебо (помилкові ліки). За кожним пацієнтом протягом року стежитиме медик. Добровольці будуть проходити безкоштовне комплексне обстеження, а також мати право на безкоштовне ПЛР-тестування. Згідно з договором, також застрахують життя і здоров’я кожного пацієнта.

Заклад, де проводитимуться щеплення новою вакциною, отримає від 100 до 200 тисяч гривень від фірми-замовника на придбання медичного обладнання.

ЦПМСД “Центральний” – став першим медичним закладом України, який бере участь у цьому проекті. Попередньо також виявили таке бажання Медичні заклади Харкова, Києва, Львова та Луцька.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.