Новини

Повний місяць у жовтні 2021: що не можна робити в цей день

Фаза місячного зростання в другому місяці осені досягне свого піку 20 жовтня о 17:56 за київським часом.

Повний Місяць відбудеться в знаку Овна.

Овен – знак стихії вогню, тому день повного місяця наповнений агресивною енергією. У цей день люди схильні діяти під впливом емоцій. Ці спалахи допоможе згладити вплив Меркурія, який благоволить людям розумової діяльності.

У 14 місячний день підвищується народжуваність, багато хто може відчувати почуття необгрунтованої тривоги. Дають про себе знати хронічні захворювання.

Повний Місяць у жовтні 2021: що можна робити

У період повного місяця варто уникати важких фізичних навантажень або напруженої роботи. Рішення всіх важливих питань краще відкласти на більш сприятливий день. У середу можна зайнятися нескладними справами, які відкладалися в довгий ящик.

Під впливом Овна люди схильні до підвищеної імпульсивності. Стає легше позбавиться від давніх проблем або закінчити відносини або дружбу, які зайшли в глухий кут. Однак приймаючи таке рішення, варто керуватися не впливом миттєвого бажання, продиктованого емоціями, а тверезим розумом.

У день повного Місяця варто віддавати перевагу спокійному відпочинку. Медитація, дихальні практики допоможуть впоратися з емоційною напругою дня і розсортувати думки і почуття. Посилюється інтуїція, і ви більш тонко відчуваєте настрій оточуючих. Добре створити щось нове: картина або вірш допоможуть підвищити енергетику.

Що не можна робити в повний Місяць

У 14 місячний день варто уникати стресів і нервового перенапруження. Необхідно скоротити спілкування з оточуючими – цей вибухонебезпечний день – не найкращий для нових знайомств. У спілкуванні з родичами і близькими намагайтеся не провокувати конфліктних ситуацій.

Також не варто:

змінювати місце роботи;

проводити серйозні хірургічні втручання без крайньої потреби;

викидати особисті речі;

брати і давати в борг;

стригти і фарбувати волосся;

зловживати алкоголем.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.